Vurdering fra reisende på TripAdvisor

Basert på 296 anmeldelser fra reisende

Gratis Wi-Fi



























Beskrivelse Philia
Dette flotte hotellet er i Termini Railway Station. De 23 innbydende gjesteværelsene er det perfekte sted å slappe av etter en travel dag. Dette hotellet stod ferdig i 1880 og ble renovert i 2010. Alle gjester kan holde seg oppdatert på omverdenen takket være internettforbindelsen på Philia. Alle som bor her ønskes velkommen i en lobby med døgnåpen resepsjon. Philia tilbyr har et spesialdesignet familierom, som passer perfekt til familier som reiser med små barn. Kjæledyr er ikke tillatt på eiendommen. Noen av de ovennevnte tjenestene kan medføre en ekstra avgift.
Key points
- •Internettilgang
- •Wi-fi
- •Fast Internett
- •Innsjekkingstid 15:00 - 23:00
- •Sikkerhetstjeneste døgnet rundt
Betalingsmåte :









Beliggenhet Philia
- • Byggeår: 1880
- • År for siste renovering: 2010
- • Antall etasjer (i hovedbygningen): 6
- • Juniorsuiter: 3
- • Totalt antall rom: 23
- • Dobbeltrom: 20
Type hotell
- • hotell
Utstyr på rommene (standardrom)
- • Badekar
- • Baderom
- • Dusj
- • Hårføner
- • Safe
- • Sentralfyring
- • TV
- • Telefon
-
Bad tilpasset bevegelseshemmede
-
Ekstra senger PÅ FORESPØRSEL
-
Internettilgang
-
Rullestoltilpasset
-
Røykerom
-
Wi-fi
Installasjoner og tjenester
- • Bagasjerom
- • Flerspråklig personell
- • Heis
- • Medisinske tjenester (*)
- • Sikkerhetstjeneste døgnet rundt
- • Innsjekkingstid: 15:00 - 23:00
- • Utsjekkingstid: 11:00 -
-
Døgnåpen resepsjon
-
Fast Internett
-
Garasje
-
Parkeringsplass
-
Rullestoltilpasset
-
Små kjæledyr tillatt (under 5 kg)
-
Store kjæledyr tillatt (over 5 kg)
-
Wi-fi
Restaurering
- • Kontinental frokost
Catering
- • Bar
Entertainment
- • TV-stue
Avstand (i meter)
- • CIA Airport - Roma - Ciampino Airport: 25km
Renter poeng
- • Via Veneto: 600m
- • Termini Rail Station: 300m
- • Colosseum: 1,5km
- • Trevi Fountain: 2km
- • Spanish Steps : 1,5km
Ting å huske på
- • Depositumet må betales med kort. Kontanter godtas ikke
- • Homovennlig
- • Ikke-røyk
- • Legitimasjon ved ankomst
- • Minimumsbestilling/alder ved innsjekk
(*) Ekstratjenester er ikke inkludert i prisen.
Nærliggende hoteller i Philia
- Avstand: 25 meter
Gabriella


Dette flotte hotellet ligger i Termini Railway Station. Beliggende innen 2. 5 kilometer fra bysentrum, tillater innkvarteringen lett tilgang til alt denne destinasjonen har å tilby. Innen 500 meter vil gjester finne offentlige transportforbindelser som lar dem utforske området. Kunder vil finne flyplassen innen 25. 0 kilometer. Hotellet består av totalt 23 gjesteværelser. Denne eiendommen ble totalrenovert i 2015. Både kabelforbindelse og Wi-Fi er tilgjengelig på Gabriella. Dette overnattingsstedet tilbyr sine gjester døgnåpen resepsjon. Dette hotellet har ikke babysenger på forespørsel. Det er forbudt å medbringe kjæledyr på eiendommen. Eiendommen stiller en garasje til rådighet for sine gjester. Gjester tilbys transportservice for økt bekvemmelighet. En ekstra avgift kan bli lagt til den endelige prisen for noen av disse tjenestene.
Kundeomtaler3,6/5av 17 SynspunkterFrakr502
Se mer - Avstand: 38 meter
Eurorooms


Dette sjarmerende hotellet er i Termini Railway Station. Beliggende innen 500 meter fra bysentrum, er hotellet lett tilgjengelig til fots fra en rekke interessante steder. Innkvarteringen ligger i nærheten av viktige underholdningssteder. Det finnes offentlige transportforbindelser kun en kort spasertur unna. Alle de overnattende vil kunne nyte et rolig og avslappende opphold på et av stedets 10 gjesteværelser. I tillegg til alle øvrige tjenester og fasiliteter kan kunder benytte internett (Wi-Fi eller kabel) over hele eiendommen. Resepsjonen er åpen døgnet rundt. Dette overnattingsstedet ble designet med de yngre gjestene i tankene og tilbyr derfor, på forespørsel, rom med babyseng. Gjester vil ikke forstyrres av dyr under oppholdet da denne eiendommen ikke tillater kjæledyr. Noen av de ovennevnte tjenestene kan medføre en ekstra avgift.
Frakr424
Se mer - Avstand: 112 meter
Royal Court

Dette sjarmerende hotellet er i Termini Railway Station. Det finnes totalt 42 rom på stedet. Royal Court ble totalrenovert i 2017. De som bor på eiendommen kan holde seg oppdatert gjennom trådløs internettforbindelse. Alle de overnattende vil sette pris på døgnåpen resepsjon. De som velger å overnatte her kan be om at deres gjesteværelse utstyres med babyseng. Alle rommene på dette handicapvennlige hotellet er tilrettelagt rullestolbrukere. Små kjæledyr kan medbringes på eiendommen. Gjester på denne eiendommen kan benytte stedets transportservice. Stedets ulike spisesteder er med på å gjøre oppholdet fullkomment. Forretningsreisende vil sette pris på møte- og businessfasilitetene som finnes. Noen av de ovennevnte tjenestene kan medføre en ekstra avgift.
Frakr1.161
Se mer





